Kunfehértói Általános Iskoláért Alapítvány

Köszönjük, ha adója 1 %-ával támogat minket.

Adószámunk: 18347494-1-03

Számlaszámunk: 53100032-10001088-00000000

• 6413 Kunfehértó, Deák tér 7.
  • kunfehertoiskola@gmail.com
  • Hegedűs-Bite Mihályné | kapcsolattartó

Szervezetünk tevékenységei körei

• Az általános iskolai oktatás technikai feltételeinek javításához forrás-kiegészítés gyűjtése: szemléltető eszközök, kísérleti eszközök, térképek, makettek vásárlása.
  • Tanulmányi versenyek költségeinek fedezése.
  • Könyvbeszerzések támogatása.
  • Iskolai, menzai étkeztetés támogatása.
  • Kiemelkedő tehetségű gyermekek lehetőséghez juttatása céljából tehetséggondozó táborok, találkozók részvételi költségeinek biztosítása.
  • Szakkörök, technikai (anyagi) feltételeinek korszerűsítése.
  • Diákönkormányzat által szervezett programok támogatása.
  • Sportversenyeken való részvétel támogatása, iskolai sportrendezvények támogatása.

Különösen fontosnak tartjuk azokat a programokat, tevékenységeket, melyek segítenek a felnövekvő generációk jövőképének kialakításában, az esélyegyenlőség megteremtésében, a konfliktus kezelésben, a sedülőkori problémák kezelésében, a szenvedélybetegségek megelőzésében, segítenek felkészíteni az életviteli problémák kezelésére. Tevékenységünket az iskola pedagógus közösségével együttműködve végezzük, melybe nagy arányban igyekszünk bevonni a szülőket, illetve a társadalmi összetartozást erősítendő, a falu lakosságát. Alapítványunk célja az általános iskolai oktató-nevelő munka segítése, feltételeinek javítása, az esélyhátrányok csökkentése, a hasznos időtöltés lehetőségeinek megteremtése.

Gazdálkodásunkat úgy alakítottuk ki, hogy a bevételeink legnagyobb részét a gyerekek támogatására tudjuk fordítani, vezetőségünk tisztségviselői semmilyen juttatásban nem részesülnek, tevékenységüket társadalmi munkában végzik.Ide írhatsz...