Heti étlap

Kedves Látogató!

Az intézményi étkeztetés aktuális heti étlapját itt találja.

Intézkedsi terv - járványhelyzet

Kedves Szülők!

Az alábbi linkre kattintva olvashatják azt az Intézkedési Tervet és annak módosítását, melyet az Emberi Erőforrások Minisztériuma adott ki a 2020/2021. tanévben a köznevelési intézményekben a járványügyi készenlét idején alkalmazandó eljárásrendről.

Kedves Látogató!

Iskolánk aktuális programjairól, rendezvényeiről, történéseiről a Facebook oldalunkon olvashat, melyet a képre kattintva tud elérni.

Beiratkozási tájékoztató 2023-2024 tanév

Kedves Látogató!

Az alábbi dokumentumban részletes tájékoztatást olvashat a 2022-2023 tanévre történő beiratkozás menetéről, a vieókból tájékozódhat a KRÉTA (az iskolai adminisztrációs rendszer) használatáról. Amennyiben további kérdése van kérjük hívja a 77/507-711 telefonszámot,  vagy írjon e-mail-t a kunfehertoiskola@gmail.com e-mail címre.

A Kunfehértói Általános Iskola beiratkozási körzete Kunfehértó közigazgatási területe.

A Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság internetbiztonsággal kapcsolatos figyelemfelhívása

Egy kis segítség a Google Tanterem használatához